tel.: 32 233 50 88
tel.: 32 233 50 95

fax: 32 333 64 64
e-mail:

ul. Bolesława Chrobrego 5
44-180 Toszek

 

     Złota Kaczka to miejsce nie tylko na codzienne spotkanie ze znajomymi, rodziną, współpracownikami, lecz również na świętowanie najważniejszych dni w życiu każdego z nas. Z prawdziwą przyjemnością organizujemy dla Państwa wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe, w szczególności: wesela, chrzciny, komunie, jubileusze, stypy, bale, bankiety, konferencje, spotkania integracyjne i biznesowe.
     Do dyspozycji gości oddajemy dwie piękne, klimatyzowane sale, mogące pomieścić 40 i 80 osób. Sale rozdzielone są rozsuwanymi drzwiami, co pozwala na równoległe toczenie się dwóch niezależnych zabaw, a w razie urządzania większego przyjęcia weselnego, umożliwia połączenie pomieszczeń i zaproszenie nawet do 120 gości lub przeznaczenie mniejszej sali np. na parkiet taneczny.
     Menu na uroczysty obiad, czy też kolację, każdorazowo ustalane jest indywidualnie i dopasowywane do charakteru imprezy.

     Inną niewątpliwą zaletą naszego lokalu, jest zaplecze noclegowe, jakim dysponujemy. Gościom weselnym oferujemy 5 pokoi gościnnych (w tym 4 dwuosobowe i apartament rodzinny dla 2-8 osób) z pełnym wezłem sanitarnym. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w zakładce pokoje gościnne.
     Istnieje możliwość wykorzystania największego z pokoi gościnnych jako sali bankietowej, na mniejsze przyjęcie, bądź spotkanie integracyjne. Przestronność i wyjątkowa geometria wnętrza, a także przeszklony dach tworzą niesamowitą atmosferę, w której każda zabawa będzie wyjątkowa.

     Zadowolenie klientów uzyskujemy dzięki miłej atmosferze, świetnej kuchni oraz wyspecjalizowanej obsłudze kelnerskiej.

                                          Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

 

Home   Restauracja i pierogarnia   Pizzeria   Imprezy okolicznościowe   Pokoje gościnne   Galeria   Kontakt

Copyright © 2010  Firma Handlowo-Usługowa Red Wojciech Krupień. All rights reserved
projekt i wykonanie: KOSLeR